Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

HLINÍKOVÁ ROHOŽ RIVA G

Exteriérová čistiaca rohož s vložkou z gumovej pílky. Ideálne pre zapustenie do otvoru so zápustným rámom alebo umiestnenie na povrch podlahy v nášľapnom hliníkovom ráme. Konštrukcia: zpevnené dvojkomorové hliníkové profily s tloušťkou steny 1,5 mm spojené nerezovým lankom.

HLINÍKOVÁ ROHOŽ RIVA GK

Exteriérová čistiaca rohož s vložkou z gumovej pilky a kartáčovou násadou. Ideálne pre zapustenie do otvoru so zápustným rámom alebo umiestnenie na povrch podlahy v nášľapnom hliníkovom ráme. Konštrukcia: spevnené dvojkomorové hliníkové profily s hrúbkou steny 1,5 mm spojené nerezovým lankom.

HLINÍKOVÁ ROHOŽ RIVA GTX

Interiérová čistica rohož s vložkou z gumovej pilky a polypropylénového vlákna s pridaním škrabky. Ideálne pre zapustenie do otvoru so zápustným rámom alebo umiestnenie na povrch podlahy v nášľapnom hliníkovom ráme. Konštrukcia: spevnené dvojkomorové hliníkové profily s hrúbkou steny 1,5 mm spojené nerezovým lankom.

HLINÍKOVÁ ROHOŽ RIVA K

Exteriérová čistiaca rohož s kartáčovou násadou. Ideálne pre zapustenie do otvoru so zápustným rámom alebo umiestnenie na povrch podlahy v nášľapnom hliníkovom ráme.

  • Konštrukcia: spevnené dvojkomorové hliníkové profily s hrúbkou steny 1,5 mm spojené nerezovým lankom.
  • Násada: trojradový kartáč
  • Farba násady: čierne telo a šedé štetiny

HLINÍKOVÁ ROHOŽ RIVA T

Interiérová čistiaca rohož s vložkou z polypropylénového vlákna. Ideálne pre zapustenie do otvoru so zápustným rámom alebo umiestnenie na povrch podlahy v nášľapnom hliníkovom ráme. Konštrukcia: spevnené dvojkomorové hliníkové profily s hrúbkou steny 1,5 mm spojené nerezovým lankom.

HLINÍKOVÁ ROHOŽ RIVA TW

Interiérová čistiaca rohož s vložkou z polypropylénového vlákna s pridaním hliníkového medziprofilu s jednoradovým kartáčom. Ideálne pre zapustenie do otvoru so zápustným rámom alebo umiestnenie na povrch podlahy v nášľapnom hliníkovom ráme Konštrukcia: hliníkové profily spojené nerezovým lankom s pridaním hliníkového medziprofilu s jednoradovým kartáčom.