Zobrazených 1–12 z 34 výsledkov

Airmaster Atmos EcoBase

V súčasnosti väčšina ľudí trávi 90% svojho času vo interiéri. Je preto nevyhnutné, aby sme vytvárali zdravé interiéry. Koberec DESSO AirMaster® Atmos™ je vyrobený patentovanou technológiou, ktorá je preukázateľne 8-krát účinnejšia pri zachytávaní a zadržiavaní jemného prachu ako hladké podlahoviny (PM10) a 4-krát účinnejšie ako štandardné kobercové riešenia (PM10). Kobercové štvorce so štruktúrovaným slučkovým vlasom sú dostupné v 12 farbách - neutrálnych i jasných odtieňoch, ktoré dokonale dotvoria elegantný a moderný interiér. DESSO AirMaster® atmos™ sa dodáva s ecobase ako štandardnou podložkou. Podklad obsahuje najmenej 75 pozitívne definovaných recyklovaných materiálov v súlade s princípmi Cradle to Cradle®.

Airmaster Earth EcoBase

Airmaster Earth ponúka patentovanú technológiu, ktorá je preukázateľne 8-krát účinnejšia pri zachytávaní a zadržiavaní jemného prachu ako riešenia hladké podlahy (pm10) a 4-krát účinnejšia ako štandardné koberce (pm10). Airmaster earth je k dispozícii v siedmich charakteristických farebných variantoch vrátane piatich neutrálnych odtieňov a dvoch výrazných akcentných farieb. Každá dlaždica obsahuje výraznú čiernu priadzu navlečenú do vzoru, čo vedie k dramatickému a hmatateľnému dizajnu podlahy. Široká paleta odtieňov umožňuje dizajnérom vytvoriť zónovanie a smerovanie v otvorených priestoroch, alebo poskytnúť dramatické dizajnové prvky a ústredné prvky v zasadacích miestnostiach a recepciách.

Airmaster EcoBase

DESSO AirMaster spája novátorský prístup a funkčnosť s výrazným dizajnom pre zdravšie a príjemnejšie kancelárie, školy, zdravotnícke zariadenia a ďalšie verejné budovy. Jeho patentovaná technológia preukázateľne znižuje koncentráciu jemného prachu vo vzduchu, a to štyrikrát účinnejšie ako obyčajné koberce a osemkrát účinnejšie ako hladké podlahy. Štvorce štruktúrovaného slučkového koberca sa dodávajú štandardne v 18 jednoliatych farbách a šiestich farebných kombináciách.

Airmaster Nazca Gold EcoBase

Koberce DESSO AirMaster Nazca Gold sa vyznačujú štruktúrovaným vzhľadom, ktorý je diskrétny a nezameniteľný. Jemný farebný pruh dáva základnému radu štyroch odtieňov ďalšie akcenty a grafickú expresivitu. Sú dostupné v 4 farbách. Znižujú koncentráciu jemného prachu vo vnútorných priestoroch.

  • Koberec DESSO AirMaster Nazca Gold je prvý a jediný koberec ocenený GUI Gold Plus.
  • Štandardne so 100% recyklovateľnou podložkou DESSO EcoBase
  • Prvá kolekcia AirMaster s certifikáciou Cradle to Cradle® Gold

Airmaster Salina Gold EcoBase

DESSO AirMaster Salina Gold je kolekcia kobercových štvorcov, ktoré sú k dispozícii v jemnej palete štyroch farieb a majú organický dvojfarebný vzhľad. Vďaka neutrálnemu vzhľadu je ideálny ako upokojujúci doplnok do súčasných kancelárskych interiérov – veľkých aj malých. DESSO AirMasterSalina Gold je navrhnutá pre jednoduchú kombináciu s kolekciami DESSO AirMaster Nazca Gold a DESSO AirMasterTierra Gold.

Alethea

Chcete, aby bola podlaha Vášho hotela, reštaurácie, kancelárie či obchodu na prvý pohľad unikátna? Odolná, praktická a nádherná? Potom vám môžeme ponúknuť prekrásny a vysoko odolný záťažový koberec Alethea. Jedná sa o slučkový koberec zo 100% polyamidu Imprel s potlačeným vzorom v štýle "vintage", teda imitáciou starého ošľapaného koberca. Samozrejmosťou je najvyššia záťažová trieda 23/33, horľavosť Cfl-s1, testy na komerčné schodisko, aj podlahové kúrenie. Koberec je antistatický a má certifikáciu nezávislého nemeckého inštitútu TÜV, že je vhodný pre alergikov.

Alpha

Ponúkame vám aktuálnu kolekciu kobercových štvorcov/dielcov od renomovaného, belgického výrobcu MODULYSS, ktorý sa radí medzi najväčšie koncerny na výrobu kobercových štvorcov na svete. Na rozdiel od svojich konkurentov sa Modulyss špecializuje iba na výrobu štvorcov/dielcov (nie aj rolí), a preto je kvalita jednotlivých produktov na najvyššej možnej úrovni, dnes samozrejme vrátane LEED, BREEAM, UPEC, FDES, M1, Cradle to Cradle certifikátov + ekologické výrobe a 100% zdravotnej nezávadnosti vrátane Green Label Plus certifikátu.

Asteranne rolls

Vďaka impozantnej škále 50 farebných variantov je DESSO Asteranne výrazný a všestranný široký koberec, ideálny pre dizajnové počiny v akomkoľvek komerčnom prostredí. Širokú škálu sýtych a živých odtieňov v spojení s tlmenou béžovou a šedou možno s úspechom uplatniť v zasadacích miestnostiach, pracovniach vedenia, chodbách i východoch. Tento všívaný strihaný koberec je nielen bohatý a luxusný, ale aj mimoriadne trvanlivý.

Blitz

Koberec Blitz je vyrobený zo 100% polyamidového vlákna. Ide o nízku vysokozáťažovú slučku na AB podklade. Tento záťažový koberec je vyrobený z ťahaného vlákna (slučka) a odolá napríklad kolieskovej stoličke. Medzi jeho ďalšie prednosti patrí aj odolnosť pred blednutím a proti škvrnám. Tento koberec sa dá použiť na schodisko, pri reze sa takmer nestrapká a vyrába sa v mnohých farbách. Výberom tohto výrobku nasadíte vysoký štandard vzhľadu, odhlučníte miestnosť a alergiám nedáte žiadnu šancu! Nízka melírovaná slučka pre ľahkú údržbu.  

Cambridge

Ponúkame vám aktuálnu kolekciu kobercových štvorcov/dielcov od renomovaného, belgického výrobcu MODULYSS, ktorý sa radí medzi najväčšie koncerny na výrobu kobercových štvorcov na svete. Na rozdiel od svojich konkurentov sa Modulyss špecializuje iba na výrobu štvorcov/dielcov (nie aj rolí), a preto je kvalita jednotlivých produktov na najvyššej možnej úrovni, dnes samozrejme vrátane LEED, BREEAM, UPEC, FDES, M1, Cradle to Cradle certifikátov + ekologické výrobe a 100% zdravotnej nezávadnosti vrátane Green Label Plus certifikátu.

Casanova

Ak chcete zo svojho koberca Satino Casanova vyťažiť to najlepšie, nezabudnite si kúpiť naše podložky pomocou uvedeného odkazu. Koberec Balta Satino Casanova je vyrobený zo 100% PA Imprel Opal (Polyamid), ktorý sa mimoriadne ľahko čistí/udržiava a dodáva tomuto kobercu hodvábny lesk. Má hrúbku 15 mm. Je vhodný na podlahové kúrenie, má vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu a najjemnejšiu konštrukciu pre maximálnu odolnosť. Koberec Balta Satino Casanova je možné zakúpiť v 13 farbách.

Desert

DESSO Desert svojim jemne vrstveným organickým vzorom dodáva vnútornému prostrediu pocit rozľahlých otvorených priestorov. Rovnako ako pohyblivé púštne piesky vám aj tieto kobercové štvorce umožnia vyhrať sa s priestorom a vytvoriť príjemné riešenie podlahy so širokou škálou farieb od neutrálnych až po výrazné odtiene. DESSO Desert je štandardne dodávaný s našou položkou ProBase. Pridaním našej recyklovateľnej podložky kobercových štvorcov EcoBase je táto kolekcia certifikovaná na úrovni Cradle to Cradle® Silver, plne recyklovateľná a zaisťuje, že zaznamenáva pôsobivo nízku cirkulárnu uhlíkovú stopu 2,32 kg CO2/m2*. Navyše je možné pridať novú akustickú podložku SoundMaster XLite pre lepšiu absorpciu zvuku.