Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Alethea

Chcete, aby bola podlaha Vášho hotela, reštaurácie, kancelárie či obchodu na prvý pohľad unikátna? Odolná, praktická a nádherná? Potom vám môžeme ponúknuť prekrásny a vysoko odolný záťažový koberec Alethea. Jedná sa o slučkový koberec zo 100% polyamidu Imprel s potlačeným vzorom v štýle "vintage", teda imitáciou starého ošľapaného koberca. Samozrejmosťou je najvyššia záťažová trieda 23/33, horľavosť Cfl-s1, testy na komerčné schodisko, aj podlahové kúrenie. Koberec je antistatický a má certifikáciu nezávislého nemeckého inštitútu TÜV, že je vhodný pre alergikov.

Asteranne rolls

Vďaka impozantnej škále 50 farebných variantov je DESSO Asteranne výrazný a všestranný široký koberec, ideálny pre dizajnové počiny v akomkoľvek komerčnom prostredí. Širokú škálu sýtych a živých odtieňov v spojení s tlmenou béžovou a šedou možno s úspechom uplatniť v zasadacích miestnostiach, pracovniach vedenia, chodbách i východoch. Tento všívaný strihaný koberec je nielen bohatý a luxusný, ale aj mimoriadne trvanlivý.

Blitz

Koberec Blitz je vyrobený zo 100% polyamidového vlákna. Ide o nízku vysokozáťažovú slučku na AB podklade. Tento záťažový koberec je vyrobený z ťahaného vlákna (slučka) a odolá napríklad kolieskovej stoličke. Medzi jeho ďalšie prednosti patrí aj odolnosť pred blednutím a proti škvrnám. Tento koberec sa dá použiť na schodisko, pri reze sa takmer nestrapká a vyrába sa v mnohých farbách. Výberom tohto výrobku nasadíte vysoký štandard vzhľadu, odhlučníte miestnosť a alergiám nedáte žiadnu šancu! Nízka melírovaná slučka pre ľahkú údržbu.  

Casanova

Ak chcete zo svojho koberca Satino Casanova vyťažiť to najlepšie, nezabudnite si kúpiť naše podložky pomocou uvedeného odkazu. Koberec Balta Satino Casanova je vyrobený zo 100% PA Imprel Opal (Polyamid), ktorý sa mimoriadne ľahko čistí/udržiava a dodáva tomuto kobercu hodvábny lesk. Má hrúbku 15 mm. Je vhodný na podlahové kúrenie, má vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu a najjemnejšiu konštrukciu pre maximálnu odolnosť. Koberec Balta Satino Casanova je možné zakúpiť v 13 farbách.

Dolce

Luxusný metrážový koberec Dolce z kolekcie SATINO je príjemne jemný na dotyk. Koberec je vyrobený z polyamidového vlákna Imprel a proto se koberec velmi ľahko udržuje - tekutiny nevsakuje ale drží ich na povrchu. Na svetle je stálofarebný a je tiež vhodný na podlahové kúrenie. Hodí se ako do bytových priestorov tak i do komerčných s miernou záťažou. Mať niečo také mäkké pod nohami je úžasný pocit a elegantná farebná škála dokonale ladí s rôznymi štýlmi dekorácií.

E-weave

Technické údaje Materiál: 100% PA Solution Dyed Veľkosť balenia: 120 m2 Hmotnosť: 2,095 kg / m2 Hrúbka: 5,1 mm Rozmer:

Ex Nature

Kolekcia DESSO & Ex Nature vznikla v spolupráci s interiérovou dizajnérkou Odette Ex a reaguje na súčasnú neľahkú situáciu. Inšpiruje ju naša vrodená túžba splynúť s prírodou. Pri navrhovaní Odette vychádzala zo živých organizmov a materiálov: machu, piesku a kvetov. Výsledkom je nádherná kolekcia, ktorá vám umožní načerpať energiu v hlbinách lesa.

Kombinácia šiestich základných farieb (Earth, Sand, Moss, Cosmos, Charcoal a Violet) a vrstvenie svetla a tieňa vytvára autentický dojem, že bol materiál vystavený poveternostným vplyvom. Celá kolekcia reaguje na zrod multifunkčných priestorov, v ktorých pracujeme, trávime voľný čas a stretávame sa s ľuďmi. Prostredníctvom kreatívneho riešenia dokáže uspokojiť naše vedomé i nevedomé potreby.

Kashmere Velvet

Technické údaje Materiál: 100% PES Hmotnosť: 2,72 kg / m2 Hrúbka: 13 mm Rozmer: 4  m Záťaž: 21   Farebné

Prominent

Technické údaje Materiál: 100% Polyamid Veľkosť balenia: 120 m2 Hmotnosť: 2,02 kg / m2 Hrúbka: 7 mm Rozmer: 5 x

Romantica

Luxusný metrážový koberec Dolce z kolekcie SATINO je príjemne jemný na dotyk. Koberec je vyrobený z polyamidového vlákna Imprel a preto se koberec veľmi ľahko udržiava. Tento koberec je vhodný do bytového aj menej zaťažovaného komerčného interiéru. Navyše je tiež stálofarebný a je vhodný pre použitie s podlahovým kúrením.

Royale

Technické údaje Materiál: 100% Polyamid Hmotnosť: 3,3 kg / m2 Hrúbka: 15 mm Rozmer: 5 m / 4 m Záťaž:

Sense of Marble

Mramor je materiál, ktorý vnáša nádych luxusu do každého interiéru. Kolekcia DESSO Sense of Marble predstavuje klasický vzhľad mramoru v kombinácii s teplom a pohodlím mäkkého koberca. Ponúka 10 jedinečných vzorov mramoru v jedinečných farbách a vo formáte rolí a kusových kobercov v širokej ponuke geometrických tvarov vrátane kruhov, trojuholníkov, obdĺžnikov a šesťuholníkov.