Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Asteranne rolls

Vďaka impozantnej škále 50 farebných variantov je DESSO Asteranne výrazný a všestranný široký koberec, ideálny pre dizajnové počiny v akomkoľvek komerčnom prostredí. Širokú škálu sýtych a živých odtieňov v spojení s tlmenou béžovou a šedou možno s úspechom uplatniť v zasadacích miestnostiach, pracovniach vedenia, chodbách i východoch. Tento všívaný strihaný koberec je nielen bohatý a luxusný, ale aj mimoriadne trvanlivý.

Ex Nature

Kolekcia DESSO & Ex Nature vznikla v spolupráci s interiérovou dizajnérkou Odette Ex a reaguje na súčasnú neľahkú situáciu. Inšpiruje ju naša vrodená túžba splynúť s prírodou. Pri navrhovaní Odette vychádzala zo živých organizmov a materiálov: machu, piesku a kvetov. Výsledkom je nádherná kolekcia, ktorá vám umožní načerpať energiu v hlbinách lesa.

Kombinácia šiestich základných farieb (Earth, Sand, Moss, Cosmos, Charcoal a Violet) a vrstvenie svetla a tieňa vytvára autentický dojem, že bol materiál vystavený poveternostným vplyvom. Celá kolekcia reaguje na zrod multifunkčných priestorov, v ktorých pracujeme, trávime voľný čas a stretávame sa s ľuďmi. Prostredníctvom kreatívneho riešenia dokáže uspokojiť naše vedomé i nevedomé potreby.

Sense of Marble

Mramor je materiál, ktorý vnáša nádych luxusu do každého interiéru. Kolekcia DESSO Sense of Marble predstavuje klasický vzhľad mramoru v kombinácii s teplom a pohodlím mäkkého koberca. Ponúka 10 jedinečných vzorov mramoru v jedinečných farbách a vo formáte rolí a kusových kobercov v širokej ponuke geometrických tvarov vrátane kruhov, trojuholníkov, obdĺžnikov a šesťuholníkov.