Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Iconik 260D

Kolekcia vinylových krytín pre domácnosť ICONIK 260D ponúka rozmanitý výber drevených, dlaždicových a grafických vzorov. Táto kolekcia poskytuje dobrú odolnosť proti každodennému opotrebovaniu s kročajovým útlmom 16 dB, takže je ideálnym riešením podlahy pre všetky izby v domácnosti, vrátane spální, obývacích izieb, kuchýň, šatní a dokonca aj kúpeľní. Penová podložka poskytuje tradičný „odpružený pocit“ pri chôdzi bosou nohou. Vďaka povrchovej úprave Extreme Protection sa podlaha ľahko čistí a udržuje krásna.

Iconik 260T

Pokiaľ hľadáte štýlovú a cenovo dostupnú podlahu so širokou škálou inšpiratívnych štýlov a realistických dekorov, potom je vinylová podlaha ICONIK 260T vás ideálnou voľbou. Jej špeciálna textilná podložka poskytuje tepelný aj akustický komfort pre útulné bývanie a ponúka aj ďalšiu výhodu: textilná podložka skryje drobné vady podkladu, a preto nie je nutná jeho príprava. Vďaka našej povrchovej úprave Extreme Protection je vaša podlaha odolná a ľahko sa udržuje čistá a krásna.

Iconik 300

Kolekcia vinylových podlahových krytín ICONIK 300 ponúka širokú škálu nadčasových vzorov a farieb, ktoré vytvárajú perfektnú rovnováhu medzi cenovou dostupnosťou a trvanlivosťou. Pevný a vystužený povrch je odolný voči každodennému opotrebovaniu a ponúka vynikajúci kročajový útlm 20 dB. Vďaka nekĺzavému, vysoko komfortnému povrchu a akustickým vlastnostiam je táto kolekcia ideálna pre aktívne domácnosti s deťmi a domácimi miláčikmi. Vďaka povrchovej úprave Extreme Protection sa podlaha ľahko čistí a udržuje krásna.

Iconik 300+

Kolekcia bytového PVC v roliach ICONIK 300+ predstavuje širokú paletu nadčasových dekorov a je perfektnou rovnováhou medzi štýlom a funkčnosťou. Celková hrúbka 3mm poskytuje excelentný akustický komfort a zosilnená nášľapná vrstva dodáva trvanlivosť a odolnosť. Preto je táto kolekcia vhodná predovšetkým do kuchýň a obývacích izieb. Vďaka našej povrchovej úprave Extreme Protection je podlaha mimoriadne odolná a ľahko sa udržuje čistá a krásna.

Iconik 320T

Kolekcia ICONIK 320T je naša najsilnejšia a najodolnejšia bytová PVC s textilnou podložkou. Táto prémiová kolekcia prichádza s ponukou výrazných vzorov, vrátane klasického dubu, moderného betónu a tradičných dlaždíc naprieč paletou pokojných farieb. Je ideálny pre renovácie - špeciálna textilná podložka poskytuje tepelný aj akustický komfort pre útulné bývanie a ponúka aj ďalšiu výhodu: skryje drobné vady podkladu, a preto nie je nutná jeho príprava. Vďaka našej povrchovej úprave Extreme Protection je vaša podlaha mimoriadne odolná a ľahko sa udržuje čistá a krásna.