Zobrazených 1–12 z 32 výsledkov

Acczent Essential 70

Acczent Essential je k dispozícii v 8 dekoroch s nášľapnou vrstvou 0,70 mm. Možno ju ľahko kombinovať s kolekciou Tapiflex Essential 50, ktorá ponúka 40 dekorov. Vinylové podlahy Acczent Essential sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko kombinovať s lolekciami Excellence a Tapiflex Stairs v komerčných a semi-komerčných priestoroch. Sú ideálne najmä pre oblasti školstva, domovy seniorov a bytové priestory. Essential môže byť tiež koordinovaný s naším novým sortimentom soklov KS 61. Povrchová vrstva Top Clean XP zaručuje extrémnu životnosť a hospodárnu údržbu.

Acczent Excellence 70 Ruby

Kolekcia Ruby je ideálna pre prostredie s vysokou prevádzkou v oblastiach školstva, zdravotníctva a starostlivosti o seniorov. Zahŕňa kompaktnú a akustickú verziu, ktorá umožňuje harmóniu dizajnu bez kompromisov v technickej výkonnosti. Jednoduchá údržba vďaka jemnejšej povrchovej štruktúre, ktorá znižuje zachytávanie nečistôt na povrchu. Ponuka 32 dekorov v širokej palete farebných odtieňov navrhnutých pre oblasť školstva obsahuje aj 4 dekory dreva určených pre segment starostlivosti o seniorov.

Acczent Excellence 70 Topaz

Acczent Excellence 70 Topaz je hospodárna vinylová podlaha prémiovej kvality. Ponúka zladenú kolekciu dekorov dreva, betónu a chipsovaných vzorov, navrhnutých pre pohodlné a uvoľnené interiéry. Je ideálny pre oblasti, kde je kľúčová odolnosť proti pošmyknutiu. Zlepšuje vizuálne vnímanie i pohodu obyvateľov v zariadeniach pre seniorov, pretože viac ako 50% farieb zo sortimentu má LRV (hodnotu odrazu svetla) medzi 20-40%. Je vhodný do priestorov s vysokou záťažou a ponúka dobrý kročajový útlm 14 dB aj pochôdzny komfort. K dispozícii v šírkach 2, 3 a 4 metre, čo umožňuje bezproblémovú inštaláciu do akéhokoľvek priestoru. Špeciálna povrchová úprava Top Clean XP zaisťuje mimoriadnu odolnosť a hospodárnu údržbu.

Acczent Excellence 80

Acczent Excellence 80 je na trhu jednou z najkreatívnejších vinylových krytín pre veľkú záťaž s vysokou trvanlivosťou a odolnosťou proti otlaku (0,01 mm). Vďaka 104 vzorom a farbám v matnej úprave ponúka nekonečné možnosti pre návrh inšpiratívnych interiérov. Je opatrená našou špeciálnou povrchovou úpravou Top Clean XP pre mimoriadnu odolnosť a hospodárnu údržbu. Dodáva sa aj ako dlaždice a v akustickej verzii Tapiflex Excellence 65, a je tak súčasťou plne integrovaného riešenia vrátane obkladov stien, variantov pre mokré priestory a príslušenstvo.

Acczent Platinium

Acczent Platinium je inovatívna kompaktná akustická vinylová krytina s mimoriadnou trvanlivosťou na komerčné účely. Kolekcia dosahuje jedinečnú rovnováhu medzi akustickými vlastnosťami (kročajový útlm 9 dB) a odolnosťou proti otlaku (0,03 mm). Vďaka špeciálnemu výrobnému procesu vrátane veľkorysej matnej nášľapnej vrstvy hrúbky 1,02 mm pri všetkých vzoroch má kolekcia hĺbku a mimoriadnu stabilitu v priebehu času. Je opatrená našou špeciálnou povrchovou úpravou Top Clean XP pre mimoriadnu odolnosť a hospodárnu údržbu. Dodáva sa aj v akustickej verzii Tapiflex Platinium, a je tak súčasťou plne integrovaného riešenia vrátane obkladov stien, variantov pre mokré priestory a príslušenstvo. Navyše je 100% bez ftalátov.

Aqua Multisafe

Multisafe Aqua je dizajnová podlaha, ktorá využíva moderné protišmykové riešenie umožnené novou technológiou povrchovej embosu. Je určená do mokrých priestorov, ako sú spoločné sprchy, šatne, kolektívne bývanie a zdravotnícke zariadenia. Je ošetrená povrchovou úpravou Top Clean pre ľahkú údržbu a odolnosť voči poškriabaniu a škvrnám. Je farebne zladená s radom Aquarelle Wall HFS.

DOMO

PVC v roliach LINO 2 m

Heterogénna vinylová podlahová krytina DOMO predstavuje atraktívne a zároveň ekonomické riešenie do každého interiéru. V ponuke nájdete dekory dreva a bridlice v rôznych odtieňoch. Jedná sa o odolnú podlahovú krytinu spĺňajúcu tie najvyššie hygienické štandardy. Povrch je opatrený PUR lakom uľahčujúcim údržbu. Lak je ošetrený proti nežiaducemu pôsobeniu mikroorganizmov vďaka zlúčeninám striebra začleneným do receptúry laku. Starostlivý výber použitých materiálov a bezftalátová technológia výroby zaručujú zdravotnú nezávadnosť a nízke emisie prchavých organických látok (VOC).

DUAL

PVC v roliach LINO 1,5 m

Heterogénna podlahová krytina DUAL ponúka veľké množstvo farebných kombinácií, vďaka ktorým je možné vytvoriť nevšedné poňatie každého interiéru. Podlahovina disponuje najvyšším stupňom záťaže, aplikácia je teda možná ako v komerčných priestoroch, tak aj ľahkom priemysle. PUR vrstva uľahčuje každodennú údržbu a bezftalátová technológia výroby garantuje zdravotnú nezávadnosť.

Meteor 55

Tarkett predstavuje ideálnu alternatívu pre prípady, keď je potrebné cenovo dostupné riešenie. Meteor 55 má nášľapnú vrstvu hrúbky 0,55 mm a úplne novú konštrukciu, ktorá reaguje na požiadavky v oblasti designu a komfortu v domácnostiach aj ľahkých komerčných aplikáciách. Táto kolekcia ponúka 18 vzorov, ktoré pomáhajú vytvárať „pocit domova“. Praktický formát rolí predstavuje hygienické, vodotesné a hospodárne riešenie pre obytné priestory a domovy pre seniorov. Meteor 55 spája funkčnosť a pochôdzny komfort s kročajovým útlmom 13 dB.

Meteor 70

Tarkett predstavuje ideálnu alternatívu pre prípady, keď je potrebné cenovo dostupné riešenie. Meteor 70 má nášľapnú vrstvu hrúbky 0,7 mm a úplne novú konštrukciu, ktorá reaguje na požiadavky na design a komfort v domácnostiach aj ľahkých komerčných aplikáciách. Meteor 70 ponúka 18 dekorov, ktoré pomáhajú vytvárať „pocit domova“, Praktický formát rolí predstavuje hygienické, vodotesné a hospodárne riešenie pre obytné priestory a domovy pre seniorov. Meteor 70 spája funkčnosť a pochôdzny komfort s kročajovým útlmom 7 dB.

NEROK 55

Kolekcia heterogénnych podláh NEROK je nástupcom značky Timberline. Produkt je určený predovšetkým pre inštaláciu v komerčných priestoroch (školy, kancelárie, spoločné priestory v bytových domoch a pod.) Nerok 55 ponúka realistické vzory dreva a minerálov - k dispozícii je až 72 rôznych dekorov K dispozici v prevedení 2 a 4 m Podlahy sú vhodné do vysoko záťažových priestorov: 33-42

NEROK 70 COMPACT

Nerok ponúka širokú kolekciu drevených a minerálnych vzorov s exkluzívnym razením a ultra matným povrchom. Ak chcete vzhľad drevenej podlahy, môžete si vybrať zo 16 drevených dizajnov, od tenkých (6 cm) až po XL šírku (25 cm). Nerok ponúka aj bohatú paletu minerálnych dekorov s 20 farbami.