DOMO

PVC v roliach LINO 2 m

Heterogénna vinylová podlahová krytina DOMO predstavuje atraktívne a zároveň ekonomické riešenie do každého interiéru. V ponuke nájdete dekory dreva a bridlice v rôznych odtieňoch. Jedná sa o odolnú podlahovú krytinu spĺňajúcu tie najvyššie hygienické štandardy. Povrch je opatrený PUR lakom uľahčujúcim údržbu. Lak je ošetrený proti nežiaducemu pôsobeniu mikroorganizmov vďaka zlúčeninám striebra začleneným do receptúry laku. Starostlivý výber použitých materiálov a bezftalátová technológia výroby zaručujú zdravotnú nezávadnosť a nízke emisie prchavých organických látok (VOC).

DUAL

PVC v roliach LINO 1,5 m

Heterogénna podlahová krytina DUAL ponúka veľké množstvo farebných kombinácií, vďaka ktorým je možné vytvoriť nevšedné poňatie každého interiéru. Podlahovina disponuje najvyšším stupňom záťaže, aplikácia je teda možná ako v komerčných priestoroch, tak aj ľahkom priemysle. PUR vrstva uľahčuje každodennú údržbu a bezftalátová technológia výroby garantuje zdravotnú nezávadnosť.

NFE Comet

PVC v roliach LINO 2 m

Nová kolekcia heterogénnej podlahovej krytiny Novoflor Extra COMET zaujme dekory v imitácii betónu. Hrúbka nášľapnej vrstvy určuje aplikáciu podlahoviny do priestorov s najvyšším stupňom záťaže. PUR lak je ošetrený proti nežiaducemu pôsobeniu mikroorganizmov. Ochrana je dosiahnutá začlenením aditív na báze zlúčenín striebra do receptúry laku.

NFE Grit

PVC v roliach LINO 2 m

Kolekcia Novoflor Extra GRIT prezentuje dekory imitujúce kameň. Táto heterogénna podlahovina disponuje hrúbkou nášľapnej vrstvy 0,7 mm, čo ju predurčuje pre vyššie stupne záťaže. Aplikácia je odporúčaná v komerčných priestoroch aj ľahkom priemysle. PUR lak zaisťuje ľahkú údržbu a je ošetrený proti nežiaducemu pôsobeniu mikroorganizmov začlenením zlúčenín striebra do receptúry laku.

NFE Sparkle

PVC v roliach LINO 2 m

Kolekcia podlahovej krytiny Novoflor Extra SPARKLE je charakteristická jednoduchým vzorom v pestrej palete farieb. Jedná sa o heterogénnu podlahovú krytinu, ktorá nájde využitie v komerčných priestoroch s najvyšším stupňom záťaže. Bezpečnosť je zaistená protišmykovým povrchom. Vysoký hygienický štandard je dosiahnutý PUR lakom, ktorý uľahčuje údržbu. Štandardom sú nízke emisie prchavých organických látok (VOC) a odolnosť proti baktériám.

NFE Tauri

PVC v roliach LINO 2 m

Podlahová krytina Novoflor Extra TAURI prezentuje nevšednú farebnú paletu vzorov, ktoré rozžiaria akýkoľvek interiér. Túto heterogénnu krytinu s technickými parametrami vyhovujúcimi najvyššiemu stupňu záťaže je možné inštalovať do priestorov s ťažkým namáhaním. Protišmykovosť je zárukou bezpečnosti. Vysoký hygienický štandard je dosiahnutý PUR lakom uľahčujúcim údržbu, ktorý je ošetrený proti nežiaducemu pôsobeniu baktérií. Samozrejmosťou je zdravotná nezávadnosť a nízke emisie prchavých organických látok (VOC).

NFS Virgo

PVC v roliach LINO 2 m

Nová kolekcia vinylovej podlahovej krytiny v šírke rolky 2 metre, Novoflor Standard VIRGO, nájde využitie v každom modernom interiéri vďaka deviatim nadčasovým farebným variantom, ktoré je možné ľahko zladiť s ďalším vybavením interiéru. Vzhľadom k vysokej odolnosti opotrebenia sa jedná o efektívne riešenie do komerčných priestorov s vysokou záťažou prevádzky. Zárukou bezpečnosti je splnenie podmienok pre zaradenie do kategórie protišmykových podlahovín, ktorú udáva skupina R11. PUR lak zaisťuje ľahkú údržbu a je ošetrený proti nežiaducemu pôsobeniu mikroorganizmov začlenením zlúčenín striebra do receptúry laku.

NFS Wega

PVC v roliach LINO 2 m

Heterogénna podlahová krytina Novoflor Standard WEGA ponúka paletu dekorov imitujúcich korok, drevo a bridlicu. Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a ľahká údržba vďaka PUR laku na povrchu predurčujú túto podlahovinu do komerčných priestorov s každodennou intenzívnou záťažou. PUR lak zaisťuje ľahkú údržbu a je ošetrený proti nežiaducemu pôsobeniu mikroorganizmov začlenením zlúčenín striebra do receptúry laku.

Novoflor Extra Amos

PVC v roliach LINO 1,5 m

Heterogénna podlahová krytina Novoflor Extra AMOS spĺňa vysoké nároky na záťaž a neustály pohyb nábytku. Použitie je teda vhodné do komerčných priestorov ako sú školy a škôlky. Účelu využitia bol prispôsobený spôsob výroby nášľapnej vrstvy a zdokonalené vlastnosti proti poškriabaniu, opotrebovaniu a oteru. Zárukou bezpečnosti je zaradenie do kategórie protišmykových podlahovín, ktorú udáva skupina R11.

Novoflor Extra Comfort

PVC v roliach LINO 1,5 m

Novoflor Extra COMFORT je heterogénna podlahová krytina, ktorá zodpovedá požiadavkám komerčnej výstavbe a ľahkému priemyslu. Povrch je opatrený PUR ochrannou vrstvou, čo zaisťuje jednoduchú údržbu a odolnosť voči škvrnám a chemikáliám. Podlahovina je odolná voči baktériám.

Novoflor Extra Vario

PVC v roliach LINO 1,5 m

Kolekcia Novoflor Extra VARIO je heterogénna podlahová krytina ponúkajúca desať farebných prevedení, ktoré je možné vzájomne kombinovať. Vysoký stupeň záťaže zaručuje odolnosť a možnosť aplikácie v komerčných priestoroch aj ľahkom priemysle. PUR ochranná vrstva zaisťuje jednoduchú údržbu a odolnosť voči škvrnám a chemikáliám.

Novoflor Extra Wood

PVC v roliach LINO 1,5 m

Heterogénna podlahová krytina Novoflor Extra WOOD vďaka prepracovanému dizajnu drevených dekorov nájde uplatnenie v akomkoľvek komerčnom priestore. Ide o podlahovinu s najvyšším stupňom záťaže, ktorú je možné aplikovať aj na podlahové kúrenie. Povrch je opatrený PUR ochrannou vrstvou, ktorá zaisťuje ľahkú údržbu a odolnosť voči škvrnám a chemikáliám.