Zobrazených 1–12 z 16 výsledkov

Eclipse Premium

Homogénna vinylová krytina Eclipse Premium kombinuje kvalitu, funkčnosť a nízke náklady na údržbu v aplikáciách s vysokou záťažou ako sú školy a zdravotnícke zariadenia. Naša špeciálna povrchová úprava XR zaručuje zvýšenú ochranu a ľahšiu údržbu. Eclipse Premium sa dodáva v palete atraktívnych bezesmerných vzorov v 66 farbách zladených s ostatnými výrobkami a príslušenstvom širšej skupiny produktov Premium.

GRANIT MULTISAFE

Granit Multisafe je mimoriadne trvanlivá bezpečnostná podlaha, ktorá prispieva k zníženiu rizika pošmyknutia v školách, nemocniciach a ďalších mokrých priestoroch s hustou prevádzkou ako verejné kúpele a sprchy. Bezpečnostný protišmykový nášľap poskytuje vysokú mieru ochrany pre bosé nohy, aj keď je podlaha pokrytá saponátom a vodou. Celkom 16 farieb je špeciálne navrhnutých tak, aby ladili s ostatnými výrobkami a príslušenstvom rozsiahle produktové kategórie iQ Granit.

iQ Eminent

Kolekcia iQ Eminent sa dodáva v palete základných a neutrálnych farieb s jedinečným bezesmerným vzorom s 3D efektom a ponúka flexibilitu návrhárom, ktorí sa snažia vytvoriť vyladenú podlahu. Vysoko odolná vinylová podlaha radu iQ poskytuje mimoriadnu trvanlivosť a skvelú odolnosť voči opotrebovaniu, škvrnám a oderu pre všetky priestory s vysokou prevádzkou. Nevyžaduje leštenku ani vosk – pôvodný vzhľad jej navráti obyčajné preleštenie za sucha.

iQ Granit

Rad iQ Granit je navrhnutý pre školy a zdravotnícke zariadenia a ponúka vynikajúcu funkčnosť pri najnižších nákladoch na životný cyklus na trhu. Nové vzory, nové farby, to všetko sa dá kombinovať, ale sú aj krásne samy o sebe. iQ Granit ponúka mimoriadnu trvanlivosť a skvelú odolnosť voči opotrebovaniu, škvrnám a oderu pre všetky priestory s vysokou prevádzkou. Nevyžaduje leštenku ani vosk – pôvodný vzhľad jej navráti obyčajné preleštenie za sucha. Vďaka radu formátov a zladeného príslušenstva, vrátane akustickej, antistatickej a protišmykovej úpravy, je iQ Granit riešením mnohých potrieb.

iQ Granit Acoustic

Vinylová podlaha iQ Granit Acoustic vyniká funkčnosťou pri zvýšenom pochôdznom komforte a kročajovom útlme 15 dB. Je určená pre priestory s vysokou prevádzkou, kde sa vyžaduje pokoj, ako sú nemocničné chodby a izby, a vyznačuje sa mimoriadnou trvanlivosťou a odolnosťou proti opotrebovaniu, škvrnám a oderu. Na čistenie nevyžaduje leštenku ani vosk – pôvodný vzhľad jej navráti obyčajné preleštenie za sucha. Celkom 20 farieb je špeciálne navrhnutých tak, aby ladili s ostatnými výrobkami a príslušenstvom rozsiahle produktové kategórie iQ Granit.

iQ Optima

Kolekcia iQ Optima ponúkaná v ohromujúcej škále 64 farieb v rôznych formátoch as príslušenstvom je skutočne riešením mnohých potrieb prispôsobeným pre školy a zdravotnícke zariadenia. Je súčasťou radu iQ a ponúka mimoriadnu trvanlivosť aj odolnosť voči opotrebovaniu, škvrnám a oderu do priestorov s vysokou prevádzkou, vďaka čomu vykazuje jedny z najnižších nákladov životného cyklu na trhu. Nevyžaduje leštenku ani vosk – pôvodný vzhľad jej navráti obyčajné preleštenie za sucha.

iQ Optima Acoustic

Vinylová podlaha iQ Optima Acoustic je vysoko funkčná pri zvýšenom pochôdznom komforte a kročajovom útlme 16 dB. Je určená pre oblasti s vysokou prevádzkou v školách a zdravotníckych zariadeniach, mimoriadne trvanlivá a odolná voči opotrebovaniu, škvrnám a oderu. Na čistenie nevyžaduje leštenku ani vosk – pôvodný vzhľad jej navráti obyčajné preleštenie za sucha. Celkom 64 farieb je zladených s ostatnými výrobkami a príslušenstvom rozsiahlej produktovej kategórie iQ Optima.

MIPOLAM AFFINITY

Vysokovýkonná homogénna podlaha vhodná do vysoko záťažových prevádzok Exkluzívna a patentovaná povrchová úprava Evercare™ => jednoduchá údržba, životnosť bez vosku a vysoká odolnosť voči škvrnám Paleta 50 neorientovaných farieb pre slobodu dizajnu Moderný povrch s matným vzhľadom Vynikajúca odolnosť voči škvrnám TVOC po 28 dňoch < 10 µg/m3 => kvalita vnútorného vzduchu Dostupné aj ako dlaždice pre minimálne množstvo objednávky 500 m2 na farb  

MIPOLAM CLASSIC 2MM

Výkonná viacúčelová podlaha Smerový dizajn Povrchová úprava PUR : jednoduchšia údržba, použitie menšieho množstva akrylovej emulzie po celú dobu životnosti výrobku.    

MIPOLAM COSMO

Homogénná vinylová podlaha Mipolam Cosmo predstavuje unikátnu kombináciu odolnosti a jednoduchej a lacnej údržby. Podlaha je vhodná do namáhaných priestorov, kde vyniknú jeho výnimočné vlastnosti, ako stálofarebnosť, odolnosť voči mechanickému poškodeniu a chemikáliám, tlmenie kročajového hluku, protišmykovosť a rozmerová stálosť.

Mipolam Elegance

Nadčasové designy, vysoká záťaž, vynikajúca odolnosť voči škvrnám - vďaka patentovanej povrchovej úprave Evercare (R) sa ľahko udržiava a vyznačuje sa dlhou životnosťou.

MIPOLAM TROPLAN

Vysoko výkonná homogénna podlahová krytina s vysokou odolnosťou proti oderu. Exkluzívna a patentovaná povrchová úprava Evercare (R) s ľahkou údržbou a dlhou životnosťou.