MIPOLAM AFFINITY

Vysokovýkonná homogénna podlaha vhodná do vysoko záťažových prevádzok Exkluzívna a patentovaná povrchová úprava Evercare™ => jednoduchá údržba, životnosť bez vosku a vysoká odolnosť voči škvrnám Paleta 50 neorientovaných farieb pre slobodu dizajnu Moderný povrch s matným vzhľadom Vynikajúca odolnosť voči škvrnám TVOC po 28 dňoch < 10 µg/m3 => kvalita vnútorného vzduchu Dostupné aj ako dlaždice pre minimálne množstvo objednávky 500 m2 na farb  

MIPOLAM CLASSIC 2MM

Výkonná viacúčelová podlaha Smerový dizajn Povrchová úprava PUR : jednoduchšia údržba, použitie menšieho množstva akrylovej emulzie po celú dobu životnosti výrobku.    

MIPOLAM COSMO

Homogénná vinylová podlaha Mipolam Cosmo predstavuje unikátnu kombináciu odolnosti a jednoduchej a lacnej údržby. Podlaha je vhodná do namáhaných priestorov, kde vyniknú jeho výnimočné vlastnosti, ako stálofarebnosť, odolnosť voči mechanickému poškodeniu a chemikáliám, tlmenie kročajového hluku, protišmykovosť a rozmerová stálosť.

Mipolam Elegance

Nadčasové designy, vysoká záťaž, vynikajúca odolnosť voči škvrnám - vďaka patentovanej povrchovej úprave Evercare (R) sa ľahko udržiava a vyznačuje sa dlhou životnosťou.

MIPOLAM TROPLAN

Vysoko výkonná homogénna podlahová krytina s vysokou odolnosťou proti oderu. Exkluzívna a patentovaná povrchová úprava Evercare (R) s ľahkou údržbou a dlhou životnosťou.