Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

easy VINYL 30

Stále populárne drevené, betónové a kameninové vzory vinylových dielcov na celoplošné lepenie zaručujú v našej novej exkluzívnej kolekcii EASYVINYL 30 eleganciu, ktorá pozdvihuje Váš interiér na novú úroveň. Spolu 13 dekorov ponúka skvelú voľbu pre miesta s ľahkou záťažou. EASYVINYL úspešne odráža príťažlivosť našich starostlivo vybraných dekorov spolu s vysokou životnosťou a odolnosťou vinylových podláh easyvinyl.

easy VINYL 55

Stále populárne drevené, betónové a kameninové vzory vinylových dielcov na celoplošné lepenie zaručujú v našej novej exkluzívnej kolekcii EASYVINYL 55 eleganciu, ktorá pozdvihuje Váš interiér na novú úroveň. Spolu 14 dekorov ponúka skvelú voľbu pre miesta s vysokou záťažou. EASYVINYL úspešne odráža príťažlivosť našich starostlivo vybraných dekorov spolu s vysokou životnosťou a odolnosťou vinylocýh podláh easyvinyl.

easy VINYL RIGID 30 click

Minerálna kompozitná podlaha easy VINYL RIGID 30 s RCC jadrom (rigid composite board) s obsahom kameniva (vápenca) s celkovou hrúbkou 5mm a patentovaným systémom kliku 2G s licenciou od Välinge je 100 % vodeodolná, 100 % recyklovateľná a je vyrobená bez použitia ftalátov s Eurofins certifikátom INDOOR AIR COMFORT. Táto podlaha sa vyznačuje vynikajúcim tepelným odporom s hodnotou 0,039m2K/W a rozmerovou stálosťou. Oproti niektorým iným výrobcom obsahuje už integrovanú akustickú podložku IXPE acoustic (1 mm) s útlmom hluku až do 17 dB a vďaka veľmi nízkemu tepelnúmu odporu je táto podlaha vhodná na podlahové kúrenie. Easy VINYL RIGID vďaka pevnosti kompozitného jadra možno použiť na podklad s nerovnosťou do 2mm na 2m dĺžky kde je zaručené, že nerovnosť podkladu sa neprenesie na povrch podlahy.

easy VINYL RIGID 55 click

Minerálna kompozitná podlaha easy VINYL RIGID 55 s RCC jadrom (rigid composite board) s obsahom kameniva s celkovou hrúbkou 5,5 mm a patentovaným systémom kliku 2G s licenciou od Välinge je 100 % vodeodolná, 100 % recyklovateľná a je vyrobená bez použitia ftalátov s Eurofins certifikátom INDOOR AIR COMFORT. Vďaka nášľapnej vrstve 0,55 mm a triede záťaže 34 je vhodná aj do komerčných veľmi zaťažovaných priestorov.Táto podlaha sa vyznačuje vynikajúcim tepelným odporom s hodnotou 0,039 m2K/W a rozmerovou stálosťou. Oproti niektorým iným výrobcom obsahuje už integrovanú akustickú podložku IXPE acoustic (1 mm) s útlmom hluku až do 17 dB a vďaka veľmi nízkemu tepelnúmu odporu je táto podlaha vhodná na podlahové kúrenie. Easy VINYL RIGID vďaka pevnosti kompozitného jadra možno použiť na podklad s nerovnosťou do 2mm na 2m dĺžky kde je zaručené, že nerovnosť podkladu sa neprenesie na povrch podlahy.