Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

FatraClick

Podlaha novej generácie, to je vinylová podlaha FatraClick. Unikátna konštrukcia tejto podlahoviny kombinuje prednosti klasických a vinylových podláh. Skladá sa z niekoľkých vrstiev a ľahko sa pokladá, a to úplne bez lepenia, iba pomocou zámkových spojov. (patentovaný systém “Uniclic”). Vyberiete si z mnohých dekorov a širokej palety odtieňov. Výnimočnosť podlahám udáva autentická kresba prírodného dreva a kameňa nielen na pohľad, ale vďaka povrchovej štruktúre aj na dotyk.

RS-click

Najobľúbenejšie vzory z radov lepených vinylových dielcov Thermofix boli upravené do podoby plávajúcich podláh a dali tak vzniknúť novinke s názvom RS-click. Tieto vzory dokonale imitujú dreviny z celého sveta a dodávajú tak akémukoľvek interiéru úplne originálnu atmosféru. Vinylová podlaha RS-click sa ľahko a rýchlo pokladá, a to úplne bez lepenia. Vyniká vysokou hodnotou zvukovej izolácie a je možné ju pokladať na podlahové kúrenie. Podlaha RS-click je teda tým pravým doplnkom pre všetkých, ktorí sa chcú spoľahnúť na kvalitné prevedenie.

SILVERO-click

Plávajúca vinylová podlaha SILVERO-click obsahuje 10 odtieňov dreva, ktoré vďaka špeciálnej štruktúre a dizajnu dokonale imitujú prírodné materiály. Unikátny zámkový systém „uniclic“ zaručuje jednoduchú a rýchlu pokládku, jednotlivé lamely sa do seba iba zacvaknú. Vďaka HDF nosiču a korkovej spodnej vrstve je zaistená zvuková a tepelná izolácia. Povrchový PUR lak uľahčuje údržbu, zvyšuje odolnosť proti škvrnám a bežne používaným chemikáliám. PUR lak je ošetrený metódou SILVER block proti nežiaducemu pôsobeniu baktérií. Bezftalátová technológia výroby podlahovej krytiny zaručuje zdravotnú nezávadnosť.

WELL-click

Rigidná vinylová podlaha WELL-click predstavuje vysoko odolné riešenie, a to vďaka inovatívnemu zloženiu, kvalitnému zámkovému spoju a tuhému jadru zaisťujúce rozmerovú stabilitu. Vďaka svojej špeciálnej celovinylovej štruktúre je podlaha vodeodolná, čím je ideálnym riešením do priestorov so zvýšeným rizikom pôsobenia vlhkosti ako sú kúpeľne či kuchyne, ale aj pre komerčné použitie. Vrchná časť je opatrená PUR vrstvou, ktorá chráni povrch pred poškriabaním a vznikom škvŕn. Benefitom je aj jednoduchosť a rýchlosť pokládky, ktorú zaručuje unikátny zámkový systém a je tým pádom aj skvelou voľbou pre rekonštrukcie. Vďaka prepracovanému dizajnu je táto rigidná vinylová podlaha na nerozoznanie od prírodných materiálov ako na pohľad, tak aj na dotyk.