Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Elegance Rigid 55

Predstavujeme kolekciu Elegance Rigid 55 – novú zámkovú vinylovú podlahu vyrobenú v Európe. Je ideálny pre projekty a rýchle renovácie v oblastiach s ľahkou komerčnou prevádzkou (bývanie, hotelové izby). Systém Tarkett GenClick® v kombinácii s technológiou SPC ponúka rýchlu a jednoduchú inštaláciu, ktorá je možná aj na keramické dlaždice, podlahové vykurovanie a chladiace systémy. Integrovaná akustická podložka šetrí čas a peniaze. Kolekcia má povrchovú úpravu TEKTANIUM® PU, ktorá poskytuje neprekonateľnú odolnosť proti poškriabaniu, oderu, opotrebovaniu, škvrnám a veľmi ľahko čistí. Navyše ponúka ultramatný povrch. Vďaka kombinácii ultra matného efektu s vynikajúcou odolnosťou a trvanlivosťou vyzerá povrch realisticky a dlhšie vydrží. Kolekcia sa tiež vyznačuje dobrou rozmerovou stabilitou (až do 50 ° C), čo znamená, že odolá vysokým teplotným výkyvom v miestnosti. Celá škála designov, od kamenných až po drevené dekory, vytvára nadčasový a prirodzený interiér. Všetky dekory je možné kombinovať a vytvárať flexibilné a modulárne priestory.

Essence Rigid 55

Predstavujeme vám kolekciu Essence Rigid 55 vyrobenú v Európe. Múdra voľba podlahového riešenia, ktorá v sebe spája moderný dizajn a kvalitu. Toto podlahové riešenie je ideálne ako pre renovačné projekty, tak aj pre pokládku na keramiku, čo z neho robí spoľahlivú voľbu pre širokú škálu aplikácií. Ponúka nový patentovaný zámkový systém, ktorý umožňuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu a eliminuje potrebu lepidla. S naším zámkovým systémom môžete ušetriť drahocenný čas a zaistiť efektívne dokončenie svojich projektov. Tarkett Essence Rigid 55, navrhnutý v našom luxemburskom dizajnovom centre, predstavuje kolekciu vzorov, ktoré sú nadčasové a moderné zároveň.

iD inspiration 30

Kolekcia iD Inspiration je ešte modulárnejšia, aby ste mohli flexibilne upravovať priestory podľa aktuálnej pracovnej a životnej situácie a nemuseli robiť ústupky v oblasti zdravia ani životného prostredia. Starostlivo pre vás vyberáme tie najkrajšie prírodné vzory a prenášame ich na špičkový vinylový materiál. Vy tak môžete vyberať z farieb a vzorov inšpirovaných rýdzou prírodou, ktoré sú vďaka tlači s vysokým rozlíšením na nerozoznanie od predlohy. Výsledkom je interiér, kde sa budete cítiť dobre. Kolekcia iD Inspiration 30 je určená pre bytové priestory so strednou záťažou.

iD inspiration 55

Kolekcia iD Inspiration je ešte modulárnejšia, aby ste mohli flexibilne upravovať priestory podľa aktuálnej pracovnej a životnej situácie a nemuseli robiť ústupky v oblasti zdravia ani životného prostredia. Starostlivo pre vás vyberáme tie najkrajšie prírodné vzory a prenášame ich na špičkový vinylový materiál. Vy tak môžete vyberať z farieb a vzorov inšpirovaných rýdzou prírodou, ktoré sú vďaka tlači s vysokým rozlíšením na nerozoznanie od predlohy. Výsledkom je interiér, kde sa budete cítiť dobre. Kolekcia iD Inspiration 55 je určená pre komerčné priestory so strednou až vysokou záťažou.

iD inspiration 70

Kolekcia iD Inspiration je ešte modulárnejšia, aby ste mohli flexibilne upravovať priestory podľa aktuálnej pracovnej a životnej situácie a nemuseli robiť ústupky v oblasti zdravia ani životného prostredia. Starostlivo pre vás vyberáme tie najkrajšie prírodné vzory a prenášame ich na špičkový vinylový materiál. Vy tak môžete vyberať z farieb a vzorov inšpirovaných rýdzou prírodou, ktoré sú vďaka tlači s vysokým rozlíšením na nerozoznanie od predlohy. Výsledkom je interiér, kde sa budete cítiť dobre. Kolekcia iD Inspiration HT 70 je určená pre priestory s najvyššou záťažou. Je odolná voči otlačeniu a voči statickým a valivým bremenám až do 800 kg.

iD Inspiration Click HT 70

Zámkový systém iD Inspiration Click umožňuje podlahu položiť rýchlejšie a jednoduchšie. Kolekcia iD Inspiration Click High Traffic 70 je mimoriadne vhodná do veľmi rušných priestorov, ako sú verejné budovy a nákupné centrá. Podlaha odolá statickým aj dynamickým ťažkým bremenám až do 500 kg.

iD Inspiration Click Solid 30

Zámkový systém iD Inspiration Click umožňuje podlahu položiť rýchlejšie a jednoduchšie. Vystužili sme jadro našich kolekcií iD Inspiration Click Solid 30 a 55. V oboch novo nájdete podlahy s polotuhým (semirigidným) jadrom.Vystuženie jadra zvýšilo stabilitu podlahy a umožňuje ju pokladať na existujúcu podlahovú krytinu alebo keramickú dlažbu s pevnými škárami (viď návod na pokládku).

iD Inspiration Click Solid 55

Zámkový systém iD Inspiration Click umožňuje podlahu položiť rýchlejšie a jednoduchšie. Vystužili sme jadro našich kolekcií iD Inspiration Click Solid 30 a 55. V oboch novo nájdete podlahy s polotuhým (semirigidným) jadrom. Vystuženie jadra zvýšilo stabilitu podlahy a umožňuje ju pokladať na existujúcu podlahovú krytinu alebo keramickú dlažbu s pevnými škárami (viď návod na pokládku).

iD Mixonomi

„Umenie kombinovať“. iD Mixonomi je nová kolekcia modulárnych vinylových dielcov vytvorená pre architektov a návrhárov. Ponúka plne na mieru prispôsobiteľnú koncepciu 10 tvarov a 33 farieb. iD Mixonomi posúva hranice dizajnu a umožňuje architektom a návrhárom prejaviť kreativitu a vytvoriť klientom pomocou podlahových krytín jedinečné riešenie. V apríli 2017 získal produkt iD Mixonomi ocenenie Red Dot Award: kategória Produktový dizajn.

iD Square

Kolekcia iD Square predstavuje jednu z najširších ponúk dekorov a farieb na trhu. Všetkých 50 designov a 7 formátov, ktoré sú špeciálne vytvorené v našom dizajnovom štúdiu Tarkett, môže byť vzájomne kombinovaných, aby bolo možné vytvoriť elegantné, kreatívne projekty as podlahovou krytinou v nečakanom štýle. Dielce iD Square je možné tiež kombinovať s kobercovými dielcami Desso. Vďaka podobným hrúbkam (rozdiel výšky je menej ako 2,5 mm) a vhodným dizajnom je možné zaistiť dokonalý vzhľad a bezproblémové prechody. Jednoduchá inštalácia a ľahká demontáž bez poškodenia podkladu umožňuje rýchly prístup k technickému podkladu a zaručuje rýchly proces inštalácie. Rovnako znižuje hladinu hluku, čo je ideálne pre administratívne a komerčné projekty vrátane pohostinstva.

Starfloor Click Solid 30

Kolekcia Starfloor Click Solid 30 ponúka širokú škálu vzorov podláh od kameňa až po drevo pre prirodzenú dekoráciu interiéru. Všetky dekory je možné vzájomne kombinovať a vytvárať tak flexibilné amodulárne priestory. Extra matná povrchová úprava ponúka pozoruhodne realistické a elegantné stvárnenie, ktoré umocňuje autentickú krásu každej miestnosti. Technológia synchronizovaného gravíru pre prirodzené efekty a textúry umocňuje organický vzhľad materiálu. Jednoduchá a rýchla inštalácia vďaka kľukovému systému push-down vyžaduje na pokládku minimum nástrojov. Najlepšia povrchová úprava vo svojej triede zaisťuje dokonalú a dlhotrvajúcu povrchovú úpravu a zároveň umožňuje optimálny čistiaci výkon. Podlaha Starfloor Click Solid 30 je vyrobená tak, aby odolávala škvrnám, poškriabaniu, teplotným výkyvom a ďalším drobným stretom s každodenným životom, a vďaka technológii Solid je teraz pevnejšia a odoláva extrémnym teplotným výkyvom. Starfloor Click Solid 30, vyrobený v Európe, je súčasťou nášho záväzku Human-Conscious, ktorý sa stará o ľudí a planétu: neobsahuje ftaláty, zaručuje optimálnu kvalitu vzduchu vinteriéru a ponúka úplnú transparentnosť zloženia výrobku.

Starfloor Click Solid 55 & 55 Plus

Dajte svojmu domovu nový svieži štýl s kolekciou Starfloor Click Solid 55&55 PLUS, ktorú navyše môžete namontovať úplne sami vďaka nášmu profesionálnemu systému push down click, ktorý inštaláciu veľmi uľahčuje. Tento rad je teraz pevnejší, poskytuje väčšiu stabilitu a má lepšiu rozmerovú stabilitu. Kolekcia vinylových dielcov Starfloor Click Solid 55 a 55 PLUS je odolná, moderná a ponúka nové designy. 3 z nových designov sú vytvorené pomocou technológie digitálnej tlače, ktorá napodobňuje suroviny a navodzuje extrémne autentický vzhľad a dojem. Starfloor Click 55 & 55PLUS s extra matným efektom kombinuje krásne prirodzene vyzerajúce designy s efektom kameňa, dreva a betónu, elegantným matným povrchom a zvýšenou odolnosťou pre aktívny životný štýl, najmä v priestoroch, ako sú kuchyne, chodby alebo detské izby.