Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Elegance Rigid 55

Predstavujeme kolekciu Elegance Rigid 55 – novú zámkovú vinylovú podlahu vyrobenú v Európe. Je ideálny pre projekty a rýchle renovácie v oblastiach s ľahkou komerčnou prevádzkou (bývanie, hotelové izby). Systém Tarkett GenClick® v kombinácii s technológiou SPC ponúka rýchlu a jednoduchú inštaláciu, ktorá je možná aj na keramické dlaždice, podlahové vykurovanie a chladiace systémy. Integrovaná akustická podložka šetrí čas a peniaze. Kolekcia má povrchovú úpravu TEKTANIUM® PU, ktorá poskytuje neprekonateľnú odolnosť proti poškriabaniu, oderu, opotrebovaniu, škvrnám a veľmi ľahko čistí. Navyše ponúka ultramatný povrch. Vďaka kombinácii ultra matného efektu s vynikajúcou odolnosťou a trvanlivosťou vyzerá povrch realisticky a dlhšie vydrží. Kolekcia sa tiež vyznačuje dobrou rozmerovou stabilitou (až do 50 ° C), čo znamená, že odolá vysokým teplotným výkyvom v miestnosti. Celá škála designov, od kamenných až po drevené dekory, vytvára nadčasový a prirodzený interiér. Všetky dekory je možné kombinovať a vytvárať flexibilné a modulárne priestory.

Essence Rigid 55

Predstavujeme vám kolekciu Essence Rigid 55 vyrobenú v Európe. Múdra voľba podlahového riešenia, ktorá v sebe spája moderný dizajn a kvalitu. Toto podlahové riešenie je ideálne ako pre renovačné projekty, tak aj pre pokládku na keramiku, čo z neho robí spoľahlivú voľbu pre širokú škálu aplikácií. Ponúka nový patentovaný zámkový systém, ktorý umožňuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu a eliminuje potrebu lepidla. S naším zámkovým systémom môžete ušetriť drahocenný čas a zaistiť efektívne dokončenie svojich projektov. Tarkett Essence Rigid 55, navrhnutý v našom luxemburskom dizajnovom centre, predstavuje kolekciu vzorov, ktoré sú nadčasové a moderné zároveň.

iD Inspiration Click HT 70

Zámkový systém iD Inspiration Click umožňuje podlahu položiť rýchlejšie a jednoduchšie. Kolekcia iD Inspiration Click High Traffic 70 je mimoriadne vhodná do veľmi rušných priestorov, ako sú verejné budovy a nákupné centrá. Podlaha odolá statickým aj dynamickým ťažkým bremenám až do 500 kg.

iD Inspiration Click Solid 30

Zámkový systém iD Inspiration Click umožňuje podlahu položiť rýchlejšie a jednoduchšie. Vystužili sme jadro našich kolekcií iD Inspiration Click Solid 30 a 55. V oboch novo nájdete podlahy s polotuhým (semirigidným) jadrom.Vystuženie jadra zvýšilo stabilitu podlahy a umožňuje ju pokladať na existujúcu podlahovú krytinu alebo keramickú dlažbu s pevnými škárami (viď návod na pokládku).

iD Inspiration Click Solid 55

Zámkový systém iD Inspiration Click umožňuje podlahu položiť rýchlejšie a jednoduchšie. Vystužili sme jadro našich kolekcií iD Inspiration Click Solid 30 a 55. V oboch novo nájdete podlahy s polotuhým (semirigidným) jadrom. Vystuženie jadra zvýšilo stabilitu podlahy a umožňuje ju pokladať na existujúcu podlahovú krytinu alebo keramickú dlažbu s pevnými škárami (viď návod na pokládku).