Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

iD inspiration 30

Kolekcia iD Inspiration je ešte modulárnejšia, aby ste mohli flexibilne upravovať priestory podľa aktuálnej pracovnej a životnej situácie a nemuseli robiť ústupky v oblasti zdravia ani životného prostredia. Starostlivo pre vás vyberáme tie najkrajšie prírodné vzory a prenášame ich na špičkový vinylový materiál. Vy tak môžete vyberať z farieb a vzorov inšpirovaných rýdzou prírodou, ktoré sú vďaka tlači s vysokým rozlíšením na nerozoznanie od predlohy. Výsledkom je interiér, kde sa budete cítiť dobre. Kolekcia iD Inspiration 30 je určená pre bytové priestory so strednou záťažou.

iD inspiration 55

Kolekcia iD Inspiration je ešte modulárnejšia, aby ste mohli flexibilne upravovať priestory podľa aktuálnej pracovnej a životnej situácie a nemuseli robiť ústupky v oblasti zdravia ani životného prostredia. Starostlivo pre vás vyberáme tie najkrajšie prírodné vzory a prenášame ich na špičkový vinylový materiál. Vy tak môžete vyberať z farieb a vzorov inšpirovaných rýdzou prírodou, ktoré sú vďaka tlači s vysokým rozlíšením na nerozoznanie od predlohy. Výsledkom je interiér, kde sa budete cítiť dobre. Kolekcia iD Inspiration 55 je určená pre komerčné priestory so strednou až vysokou záťažou.

iD inspiration 70

Kolekcia iD Inspiration je ešte modulárnejšia, aby ste mohli flexibilne upravovať priestory podľa aktuálnej pracovnej a životnej situácie a nemuseli robiť ústupky v oblasti zdravia ani životného prostredia. Starostlivo pre vás vyberáme tie najkrajšie prírodné vzory a prenášame ich na špičkový vinylový materiál. Vy tak môžete vyberať z farieb a vzorov inšpirovaných rýdzou prírodou, ktoré sú vďaka tlači s vysokým rozlíšením na nerozoznanie od predlohy. Výsledkom je interiér, kde sa budete cítiť dobre. Kolekcia iD Inspiration HT 70 je určená pre priestory s najvyššou záťažou. Je odolná voči otlačeniu a voči statickým a valivým bremenám až do 800 kg.

iD Mixonomi

„Umenie kombinovať“. iD Mixonomi je nová kolekcia modulárnych vinylových dielcov vytvorená pre architektov a návrhárov. Ponúka plne na mieru prispôsobiteľnú koncepciu 10 tvarov a 33 farieb. iD Mixonomi posúva hranice dizajnu a umožňuje architektom a návrhárom prejaviť kreativitu a vytvoriť klientom pomocou podlahových krytín jedinečné riešenie. V apríli 2017 získal produkt iD Mixonomi ocenenie Red Dot Award: kategória Produktový dizajn.

iD Square

Kolekcia iD Square predstavuje jednu z najširších ponúk dekorov a farieb na trhu. Všetkých 50 designov a 7 formátov, ktoré sú špeciálne vytvorené v našom dizajnovom štúdiu Tarkett, môže byť vzájomne kombinovaných, aby bolo možné vytvoriť elegantné, kreatívne projekty as podlahovou krytinou v nečakanom štýle. Dielce iD Square je možné tiež kombinovať s kobercovými dielcami Desso. Vďaka podobným hrúbkam (rozdiel výšky je menej ako 2,5 mm) a vhodným dizajnom je možné zaistiť dokonalý vzhľad a bezproblémové prechody. Jednoduchá inštalácia a ľahká demontáž bez poškodenia podkladu umožňuje rýchly prístup k technickému podkladu a zaručuje rýchly proces inštalácie. Rovnako znižuje hladinu hluku, čo je ideálne pre administratívne a komerčné projekty vrátane pohostinstva.