Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

FLEXCOLOR 4 LVT

Škárovacia malta pripravená na priame použitie, pre LVT krytiny. OBLASTI POUŽITIA Flexcolor 4 LVT je vhodný na škárovanie krytín LVT („Luxury Vinyl Tiles“) v občianskych a komerčných stavbách v interiéri.

KERAPOXY 4 LVT

Dvojzložková, epoxidová škárovacia malta pre LVT krytiny.
POUŽITIE
Škárovanie krytín LVT („Luxury Vinyl Tile“) na stenách a podlahách v interiéri. Vďaka dlhej trvanlivosti je Kerapoxy 4 LVT obzvlášť vhodná do vysoko zaťažovaných priestorov komerčných stavieb alebo vlhkých prevádzok (ako napr. sprchy, kúpeľne, wellness centrá a pod.) V kombinácii s reaktívnym lepidlom na báze MS polymérov Ultrabond Eco MS 4 LVT (príp. tixotrópnou verziou Ultrabond Eco MS 4 LVT), a s použitím vhodných výrobkov na prípravu podkladu, tesniacich tmelov pre tento typ aplikácie a protišmykového finálneho náteru Mapecoat 4 LVT je vytvorený ucelený systém na inštaláciu LVT krytín vo vlhkom prostredí, vrátane možnosti jeho použitia na stenách a podlahách v sprchovacích kútoch.
SPOTREBA
Viď technický list
BALENIE
Zložka A+B: 2 kg

MAPECOAT 4 LVT

Dvojzložkový, alifatický, protišmykový, polyuretánový, uzatvárací náter vo vodnej disperzii pre LVT krytiny.
POUŽITIE
Transparentný, matný (Lesk 10) alebo pololesklý (Lesk 30) ochranný náter pre LVT nástenné a podlahové krytiny. LVT krytinám poskytuje protišmykovú konečnú úpravu s  vysokou odolnosťou proti zaťaženiu. Vhodné pre použitie v občianskej a komerčnej výstavbe, vrátane priestorov vystavených vysokému zaťaženiu od peších.
SPOTREBA
80-100 g/m² v prvej vrstve.
BALENIE
Krabica so zložkami (A+B): 1,2 kg.

PLANIPREP 4 LVT

Pasta na vyhladenie škár pred inštaláciou LVT krytín, pripravená na priame použitie.
POUŽITIE
Výrobok je určený na vyrovnanie a vyhladenie jestvujúcich povrchov z keramiky a kameňa (možnosť aplikácie do „nuly“, príp. až do hrúbky 2 mm). Výplň škár v obkladových prvkoch a vytvorenie veľmi jemného, hladkého povrchu, vhodného pre rýchlu inštaláciu LVT krytín (po 2 hodinách) ako napr.:
• LVT krytiny určené na inštaláciu s použitím lepidla s trvalým lepivým účinkom ako napr. Ultrabond Eco Tack LVT;
• LVT „click“ systémy;
• Samolepiace LVT krytiny alebo „tack-dry“ LVT;
• LVT určené na inštaláciu s použitím reaktívnych lepidiel ako napr. Ultrabond Eco MS 4 LVT alebo Ultrabond Eco MS 4 LVT Wall.
SPOTREBA
cca. 0,8-1,0 kg/m².
BALENIE
Nádoby: 10 kg

PLANIPREP REMOVE 4 LVT

Odstrániteľná pasta na vyhladenie škár pred inštaláciou LVT krytín, pripravená na priame použitie.
POUŽITIE
Výrobok je určený na vyrovnanie a vyhladenie jestvujúcich povrchov z keramiky a kameňa (možnosť aplikácie do „nuly“, príp. až do hrúbky 2 mm). Výplň škár v obkladových prvkoch a vytvorenie veľmi jemného, hladkého povrchu, vhodného pre rýchlu inštaláciu LVT krytín (po 12-24 hodinách) ako napr.:
• LVT krytiny určené na inštaláciu s použitím lepidla s trvalým lepivým účinkom ako napr. Ultrabond Eco Tack LVT;
• LVT „click“ systémy;
• samolepiace LVT krytiny alebo „tack-dry“ LVT.
SPOTREBA
cca. 0,8-1,0 kg/m².
BALENIE
Nádoby: 10 kg

ULTRABOND ECO 4 LVT

Vláknami vystužené lepidlo na LVT podlahové krytiny.
POUŽITIE
Lepidlo vo vodnej disperzii, ktoré po vytvrdnutí vytvára pevný, kohézny film s vysokou odolnosťou proti šmyku, špeciálne vyvinuté na inštaláciu podlahových krytín z LVT („Luxury Vinyl Tiles“). Vhodné pre lepenie v interiéri na nasledujúcich povrchoch:
– nasiakavé a vyhladené;
– podlahové vykurovacie systémy.
Vďaka obsahu vlákien je výrobok obzvlášť vhodný do staticky i dynamicky zaťažovaných priestorov v občianskych, komerčných a priemyselných stavbách ako sú napr. nemocnice, nákupné centrá, letiská a pod. Vhodné na pojazd otočných stoličiek s rolovacími kolieskami podľa EN 12529.
SPOTREBA
Spotreba závisí od rovinnosti podkladu, druhu materiálu zadnej strany podlahovej krytiny a použitej zubovej stierky.
MAPEI stierka č.1: cca. 250-300 g/m²
Zubová stierka TKB A1/A2: cca. 200-300 g/m²
BALENIE
Plastové nádoby: 16 kg a 5 kg