Zobrazených 1–12 z 26 výsledkov

ADESILEX P4

Špeciálne, rýchlo tvrdnúce, plne kontaktné, cementové lepidlo veľmi dobrých vlastností, na inštaláciu keramických a kamenných obkladových prvkov; vyrovnávacia malta na vyrovnávanie nedokonalých povrchov v interiéri aj exteriéri; murovacia malta na tehly a betónové prvky. POUŽITIE Inštalácia keramických a kamenných materiálovna podlahe • Lepenie všetkých druhov keramických obkladových prvkov, prírodného kameňa stredných a veľkých formátov (ak nie je citlivý na vlhkosť alebo na tvorbu výkvetov), terracotty a terazza v interiéri aj exteriéri. Vyrovnávacia malta • Vyrovnávanie povrchov používaných v stavebníctve ako napr. betónové dosky, cementové potery, pôvodné keramické obkladové prvky, terazzo a prírodný kameň za predpokladu, že sú čisté. Lepiaca malta na stany z tehál a betónových prvkov • Rozpínavá murovacia malta na tehly a betónové prvky. SPOTREBA Lepenie obkladových prvkov • Obkladové prvky stredných formátov na rovných povrchoch (zubová stierka č.6 alebo č.10): 3-5 kg/m² • Obkladové prvky veľkých formátov na nerovných povrchoch (zubová stierka č.10 alebo stierka na Adesilex P4): 5-10 kg/m² Vyrovnávanie povrchov cca 1,4 kg/m² na mm hrúbky vrstvy. Murovacia malta na tehly a betónové prvky V závislosti od veľkosti tehál a betónových prvkov. BALENIE Papierové vrecia: 25kg

FIBERPLAN

Veľmi rýchlo tvrdnúca, vláknami vystužená, samonivelizačná malta. POUŽITIE Fiberplan sa používa na vyhladenie a vyrovnanie výškových rozdielov od 3 do 10 mm, vzniknutých na podlahách z drevených parkiet alebo palubovky, za predpokladu, že sú dokonale prikotvené, obzvlášť vhodný tam, kde sa vyžaduje dobrá odolnosť proti prevádzkovému zaťaženiu. Fiberplan je vhodný aj na podlahy so zabudovaným podlahovým vykurovaním a do priestorov vystavených záťaži od kolieskových stoličiek. Fiberplan je určený len na použitie v interiéri. SPOTREBA 1,6 kg/m² na mm hrúbky. BALENIE Vrecia po 25 kg.

LATEX PLUS

Latexová prísada na zvýšenie elasticity cementového lepidla Keraquick a vyrovnávacích mált Planipatch a Nivorapid. SPOTREBA Nivorapid + Latex Plus Nivorapid: 1,3-1,5 kg/m2 na mm hrúbky Latex Plus: 0,3-0,5 kg/m2 na mm hrúbkyPlanipatch + Latex Plus Planipatch: 1,3-1,4 kg/m2 na mm hrúbky Latex Plus: 0,45-0,55 kg/m2 na mm hrúbky BALENIE Plastové nádoby po 10kg.

MAPECEM

Rýchlotuhnúce cementové spojivo pre zhotovovanie poterov bez nebezpečia vzniku trhlín. Používa sa na zhotovovanie náterov schopných prevádzky po 3 - 4 hodinách a dokonale suchých po 24 hodinách tak, aby bolo možné okamžite lepiť parkety a podlahové krytiny, zhotovovanie náterov, na ktoré je možné pokladať dlažbu alebo prírodný kameň po 3 - 4 hodinách, doplnenie alebo oprava náterových vrstiev v priestoroch s nepretržitou prevádzkou (letisko, nemocnice, obchodné domy a iné), zhotovovanie náterov na podlahovom kúrení. SPOTREBA 3,5 - 4,5 kg/m 2 na 1 cm hrúbky vrstvy. BALENIE Vrecia po 20 kg.

MAPECEM PRONTO

Hotová sypká zmes na realizáciu rýchlo schnúcich poterov (24 hodín) s rýchlou dobou tuhnutia. POUŽITIE Zhotovovanie plávajúcich alebo kotvených poterov na nových alebo jestvujúcich konštrukciách v interiéri a exteriéri pred inštaláciou dreva, PVC, linolea, kobercov, keramickej dlažby, prírodného kameňa a ostatných podlahových krytín. Vhodný na miestach, kde sú vyžadované rýchlo schnúce potery, za účelom možnej inštalácie podlahových krytín už vo veľmi krátkom čase. SPOTREBA 20 kg/m² na každý cm hrúbky a v závislosti od zhutnenia, ubitia zmesi.. BALENIE Vrecia po 25 kg.

MAPESILENT PANEL

Systém pre akustickú izoláciu plávajúcich poterov s použitím štvorcových panelov z elastoplastometrickej membrány na báze bitúmenov a špeciálnych polymérov s výstužou z polyesteru spojeného s vrstvou krytiny z polyesterových vlákien. BALENIE Palety po 75m2 (štvorce 1000x1000mm, hrúbky 13mm)

MAPESILENT ROLL

Systém pre akustickú izoláciu plávajúcich poterov s použitím tkaninových pásov z elastoplastometrickej membrány na báze bitúmenov a špeciálnych polymérov s výstužou z polyesteru spojeného s vrstvou krytiny z polyesterových vlákien, ktorá je na povrchu ošetrená netkanou polypropylénovou modrou textíliou. BALENIE Role po 1x10m hrúbky 8mm.

NIVORAPID

Veľmi rýchlo tvrdnúca tixotropná vyrovnávacia stierka s rýchlym úbytkom zvyškovej vlhkosti, vhodná aj pre vyrovnávanie zvislých plôch. Používa sa na vyrovnanie všetkých obvyklých podkladov na stavbách v interiéroch, pokiaľ nie sú vystavené vlhkosti a sú čisté, ako napríklad: betónové steny, murivo, omietky, cementové omietky a potery atď. Je vhodná tiež na staré podlahy a dlažby z keramiky a prírodného kameňa alebo terazza. Je určená na opravu alebo vyrovnávanie hrán schodov, pilierov, prepadlín a dier v podlahách, stenách a stropoch.Po zmiešaní Nivorapidu s Latexom Plus miesto vody, získame zmes s vysokou deformačnou schopnosťou a s vynikajúcou prídržnosťou aj na kovové povrchy, staré gumové podlahy, PVC, drevotriesku, parkety, linoleum, atď. SPOTREBA 1,6 kg/m2 a mm hrúbky.

NOVOPLAN 21

Samonivelačná, čerpateľná podlahová stierka pre hrúbky vrstvy od 1 do 5 mm. Oblasť použitia: Vyrovnávanie nových a starých minerálnych podkladov, ktoré zodpovedajú norme a ktoré sa bežne používajú v stavebníctve vrátane poterov s podlahovým vykurovaním. Možno použiť aj na staré keramické dlažby, teraco a umelý aj prírodný kameň. Vhodná pri lepení všetkých textilných a pružných krytín vinteriéra. Na hutné podklady sa nanáša vrstva s hrúbkou minimálne 2 mm. Technické údaje: FARBA: šedá KONZISTENCIA: jemný prášok POMER MIESANIA: cca. 6,5 litra na 25 kg, príp. 26 dielov vody na 100 dielov prášku. DOBA PRE SPRACOVANIE: cca. 20-30 minút ZAČIATOK VYTVRZOVANIA: po cca. 50-70 minútach POCHÔDNOSŤ: po cca. 2-3 hodinách ZRALOSŤ PRE LEPENIE: po cca. 24 hodinách STOLIČKA NA KOLIESKACH: vhodné pre kolieska podľa DIN 68 131, príp. ÖNORM 5208 KÓD (GISCODE): ZP1, nízkym obsahom chromitanu podľa TRGS 613 SKLADOVANIE: po dobu 12 mesiacov v chlade a suchu Spotreba: 1,6 kg/m2 na mm hrúbky vrstvy Forma dodania: Papierové vrecia po 25 kg Forma dodania: Papierové vrecia po 25 kg

PIANOCEM FINE

Jemná cementová zmes na vyhladzovanie stien a podláh OBLASŤ POUŽITIA: Na vyrovnávanie a vyhladzovanie nových a pôvodných podkladov a ich úpravu tak, aby boli pripravené na pokládku dlažby alebo obkladu. Zmes PIANOCOM FINE je určená pre vrstvy s max. hrúbkou 2 mm. Nie je vhodná pre ťažkú ​​prevádzku. Typické príklady použitia: - úpravy betónových stien a stropov v prefabrikovaných konštrukciách. - Vyhladzovanie omietok so zrnitým a nepravidelným vzhľadom. - Vyhladzovanie pôvodných keramických, mozaikových obkladov, aby bolo možné tieto plochy pokryť čalúnením, maľbou a pod. - Vrchná vrstva pri vyhladzovaní stien a podláh vyrovnaných hrubou zmesou PIANOCOM MEDIO, PIANOCOM GROSSO alebo NIVOPLAN, v prípade požiadavky na dokonale hladký povrch. Technické dáta (pri 23°C a 50% rel. vlhkosti vzduchu): KONZISTENCIA: jemný prášok FARBA: biela, šedá OBJEMOVÁ HMOTNOSŤ: 1100 kg/m3 OBSAH PEVNÝCH ČASTÍC: 100% SPOTREBA: 1,4 kg/m, sup>2 na 1 mm hrúbky, na odstránenie nerovností pri liatí betónu: 0,5 - 0,7 kg/m2 BALENIE: Biely - 22kg vrece, Šedý - 20 kg vrece SKLADOVATEĽNOSŤ: 12 mesiacov v uzavretých pôvodných obaloch v suchu.

PIANOCEM MEDIO

Cementová vyrovnávacia hmota na podlahy a steny, pre hrúbky od 1 do 5 mm pre Pianocem M a od 2 do 15 mm pre Pianocem G. Kde použiť: • vnútorná vyrovnávacia hmota pre nové alebo existujúce podklady na ich prípravu na pokládku krytín vystavených bežnej premávke; • vyrovnávacia hmota pre existujúce podlahy z cementu s príklepom, terazzové dlaždice a cementové omietkové hmoty, ľahký betón, keramické dlaždice, existujúce steny. Na zlepšenie mechanických vlastností Pianocemu sa odporúča pridať 1-2 kg Livigum alebo Planicrete na každé 25 kg vrece. Spotreba Pianocem M 1,4 kg/m2/mm. Pianocem G 1,6 kg/m2/mm. Balenie 25 kg vrecia.

PIANODUR R

Samonivelačná hydraulicky rýchlo sa vytvrdzujúca jemnozrnná podlahová stierková hmota pre hrúbky vrstiev od 0 do 3 mm. Oblasť použitia: Jemný vyrovnávací náter na tenké vrstvy nových aj starých suchých minerálnych podkladov a tmelenie starých dlažieb z keramiky a prírodného kameňa. Vhodná na lepenie všetkých textilných a pružných krytín. Je možné uzatváranie pórov podľa NORM. Hmotu je možné nanášať stierkou. Technické dáta (pri 23°C a 50% rel. vlhkosti vzduchu): FARBA: šedá KONZISTENCIA: jemný prášok SPOTREBA: 1,4 kg/m2 na mm hrúbky vrstvy MIESIACI POMER: cca. 7,0 - 7,5 litra na 22 kg DOBA SPRACOVANIA: 20-30 minút POČIATOK VYTVRZOVANIA: 50-60 minút POCHÔDNOSŤ: po 3 hodinách ZRALOSŤ PRE LEPENIE: 12 - 24 hodín STOLIČKA NA KOLIESKACH: vhodné pre kolieska podľa DIN 68131, popr. NORM 5208 FORMA DODANIA: papierové vrecia po 22 kg KÓD: ZP1, s nízkym obsahom chromitanu podľa TRGS 613 SKLADOVANIE: 12 mesiacov