Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Elegance Rigid 55

Predstavujeme kolekciu Elegance Rigid 55 – novú zámkovú vinylovú podlahu vyrobenú v Európe. Je ideálny pre projekty a rýchle renovácie v oblastiach s ľahkou komerčnou prevádzkou (bývanie, hotelové izby). Systém Tarkett GenClick® v kombinácii s technológiou SPC ponúka rýchlu a jednoduchú inštaláciu, ktorá je možná aj na keramické dlaždice, podlahové vykurovanie a chladiace systémy. Integrovaná akustická podložka šetrí čas a peniaze. Kolekcia má povrchovú úpravu TEKTANIUM® PU, ktorá poskytuje neprekonateľnú odolnosť proti poškriabaniu, oderu, opotrebovaniu, škvrnám a veľmi ľahko čistí. Navyše ponúka ultramatný povrch. Vďaka kombinácii ultra matného efektu s vynikajúcou odolnosťou a trvanlivosťou vyzerá povrch realisticky a dlhšie vydrží. Kolekcia sa tiež vyznačuje dobrou rozmerovou stabilitou (až do 50 ° C), čo znamená, že odolá vysokým teplotným výkyvom v miestnosti. Celá škála designov, od kamenných až po drevené dekory, vytvára nadčasový a prirodzený interiér. Všetky dekory je možné kombinovať a vytvárať flexibilné a modulárne priestory.

Essence Rigid 55

Predstavujeme vám kolekciu Essence Rigid 55 vyrobenú v Európe. Múdra voľba podlahového riešenia, ktorá v sebe spája moderný dizajn a kvalitu. Toto podlahové riešenie je ideálne ako pre renovačné projekty, tak aj pre pokládku na keramiku, čo z neho robí spoľahlivú voľbu pre širokú škálu aplikácií. Ponúka nový patentovaný zámkový systém, ktorý umožňuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu a eliminuje potrebu lepidla. S naším zámkovým systémom môžete ušetriť drahocenný čas a zaistiť efektívne dokončenie svojich projektov. Tarkett Essence Rigid 55, navrhnutý v našom luxemburskom dizajnovom centre, predstavuje kolekciu vzorov, ktoré sú nadčasové a moderné zároveň.

Starfloor Click Solid 30

Kolekcia Starfloor Click Solid 30 ponúka širokú škálu vzorov podláh od kameňa až po drevo pre prirodzenú dekoráciu interiéru. Všetky dekory je možné vzájomne kombinovať a vytvárať tak flexibilné amodulárne priestory. Extra matná povrchová úprava ponúka pozoruhodne realistické a elegantné stvárnenie, ktoré umocňuje autentickú krásu každej miestnosti. Technológia synchronizovaného gravíru pre prirodzené efekty a textúry umocňuje organický vzhľad materiálu. Jednoduchá a rýchla inštalácia vďaka kľukovému systému push-down vyžaduje na pokládku minimum nástrojov. Najlepšia povrchová úprava vo svojej triede zaisťuje dokonalú a dlhotrvajúcu povrchovú úpravu a zároveň umožňuje optimálny čistiaci výkon. Podlaha Starfloor Click Solid 30 je vyrobená tak, aby odolávala škvrnám, poškriabaniu, teplotným výkyvom a ďalším drobným stretom s každodenným životom, a vďaka technológii Solid je teraz pevnejšia a odoláva extrémnym teplotným výkyvom. Starfloor Click Solid 30, vyrobený v Európe, je súčasťou nášho záväzku Human-Conscious, ktorý sa stará o ľudí a planétu: neobsahuje ftaláty, zaručuje optimálnu kvalitu vzduchu vinteriéru a ponúka úplnú transparentnosť zloženia výrobku.

Starfloor Click Solid 55 & 55 Plus

Dajte svojmu domovu nový svieži štýl s kolekciou Starfloor Click Solid 55&55 PLUS, ktorú navyše môžete namontovať úplne sami vďaka nášmu profesionálnemu systému push down click, ktorý inštaláciu veľmi uľahčuje. Tento rad je teraz pevnejší, poskytuje väčšiu stabilitu a má lepšiu rozmerovú stabilitu. Kolekcia vinylových dielcov Starfloor Click Solid 55 a 55 PLUS je odolná, moderná a ponúka nové designy. 3 z nových designov sú vytvorené pomocou technológie digitálnej tlače, ktorá napodobňuje suroviny a navodzuje extrémne autentický vzhľad a dojem. Starfloor Click 55 & 55PLUS s extra matným efektom kombinuje krásne prirodzene vyzerajúce designy s efektom kameňa, dreva a betónu, elegantným matným povrchom a zvýšenou odolnosťou pre aktívny životný štýl, najmä v priestoroch, ako sú kuchyne, chodby alebo detské izby.

Starfloor Click Ultimate 30

Objavte Starfloor Click Ultimate 30, našu novú kolekciu rigidných vinylových dielcov. Táto inovatívna viacvrstvová podlaha má výnimočne tuhé jadro tvorené rigidným kompozitom (RCC), ktoré je konštrukčne pevné podobne ako laminát alebo drevo. Pokiaľ ešte pridáte vodotesný povrch luxusných vinylových dielcov, tak získate produkt s unikátnou odolnosťou a jednoduchou inštaláciou, pretože skrýva nerovnosti a nedokonalosti, ktoré sa často vyskytujú pri starších alebo poškodených podkladoch. Vyžaduje malú alebo žiadnu prípravu podkladu a zároveň ponúka rýchlu a jednoduchú cestu k pevnej, odolnej podlahe, ktorá je odolná voči vode a škvrnám. Táto praktická kolekcia rigidných vinylových dielcov, inšpirovaná každodenným životom a navrhnutá s prirodzenou jednoduchosťou, uspokojí všetky vaše kreatívne túžby. Vyberte si z 18 moderných dekorov kolekcie Starfloor Click Ultimate 30 a vytvorte nadčasový vzhľad, presne podľa vašich predstáv. Je k dispozícii vo forme dielcov a lamiel. Ideálne pre nových majiteľov bytov alebo domov, ktorí chcú modernú designovú podlahu, ktorá odolá záťaži aktívneho rodinného života.

Starfloor Click Ultimate 55

Hľadáte pri rekonštrukcii domova čo najlepšie výsledky za čo najkratší čas? Naše nové tuhé kompozitné vinylové dielce Starfloor Click Ultimate ponúkajú moderné všestranné riešenie vhodné pre všetky prostredia. 15 starostlivo vybraných elegantných a realistických vzorov dreva a kameňa, ktoré okamžite dodajú ktorejkoľvek miestnosti teplo a štýl. Podlahy Starfloor Click Ultimate spájajú všetky výhody luxusných vinylových dielcov, kompletnú akustickú ochranu a trvanlivý bezchybný vzhľad, a pritom plnia všetky požiadavky na jedno rýchle, robustné a trvanlivé riešenie. Ideálna podlahová krytina pre náročnú rodinnú prevádzku!